KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15448174
nr 1544 8174
Tomas Mandel
(f. 1923), Sverige
Oljemålning, Kvastmakarbacken med Fåfängan i bakgrunden. Signerad. Olja på duk, 55x75 cm, yttermått inklusive ram: 66x86 cm
Tomas Mandel, svensk bildkonstnär född 1923 .
måndag 29 maj 2023
kl 19:46:34